بهترین شاسی‌بلندهای زیر یک میلیارد تومان

با بهترین شاسی بلندهای زیر ۱ میلیارد تومان در بازار ایران آشنا شوید.در حال حاضر خودروهای کراس اوور و شاسی بلند جزو محبوب‌ترین کلاس‌های خودرویی محسوب می‌شوند و متقاضیان این خودروها نیز در بازار ایران با بودجه زیر یک میلیارد تومان به گزینه‌های متعددی دسترسی خواهند داشت. چری تیگو ۷ مدل ۱۳۹۹ از بهترین شاسی […]

با بهترین شاسی بلندهای زیر ۱ میلیارد تومان در بازار ایران آشنا شوید.در حال حاضر خودروهای کراس اوور و شاسی بلند جزو محبوب‌ترین کلاس‌های خودرویی محسوب می‌شوند و متقاضیان این خودروها نیز در بازار ایران با بودجه زیر یک میلیارد تومان به گزینه‌های متعددی دسترسی خواهند داشت.

چری تیگو ۷ مدل ۱۳۹۹
از بهترین شاسی بلندهای زیر ۱ میلیارد بازار ایران می‌توان به چری تیگو ۷ مدل ۱۳۹۹ اشاره کرد. این خودرو از مزایایی چون لوازم یدکی در دسترس، خدمات پس از فروش گسترده، شتاب و چابکی مناسب، امکانات نسبتا خوب و طراحی ظاهری زیبا بهره می‌برد که مشتریان با بودجه ۱ میلیارد تومان می‌توانند آن را خریداری کنند.گفتنی است این خودرو به گیربکس دو کلاچه خشک مجهز شده و همانند سایر مدل‌هایی که از این نوع گیربکس بهره می‌برند با مشکلاتی چون داغ کردن در ترافیک‌های سنگین مواجه خواهد شد. البته به جز این مشکل، چری تیگو ۷ IE مدل ۱۳۹۹ در سطح مناسبی قرار دارد و می‌تواند به خوبی به نیاز مشتریان خود پاسخ دهد.

هایما اس ۷ پلاس مدل ۱۴۰۱ صفر کیلومتر
آن دسته از مشتریانی که با بودجه ۱ میلیارد تومان به دنبال خرید یک شاسی بلند صفر کیلومتر در بازار ایران هستند می‌توانند به سراغ مدل ۱۴۰۱ شاسی بلند هایما اس ۷ پلاس بروند. البته اگر ظاهر نسبتا قدیمی آن برایتان مشکلی به وجود نمی‌آورد، این خودرو با امکانات و توان حرکتی مناسب خود می‌تواند به خوبی به نیازتان پاسخ دهد.از سایر مزایای این خودرو می‌توان به کیفیت ساخت مناسب، رونق بازار خرید و فروش و خدمات پس از فروش گسترده اشاره کرد.

ام جی GS مدل ۲۰۱۶
ام جی GS مدل ۲۰۱۶ یکی دیگر از بهترین شاسی بلندهای بازار ایران با بودجه زیر ۱ میلیارد تومان محسوب می‌شود. همچنین این خودرو را باید یکی از باکیفیت‌ترین خودروهای چینی موجود در بازار ایران نیز دانست. این خودرو از توان حرکتی هیجان‌انگیز و شتاب بسیار مناسب به همراه طراحی ظاهری جذاب بهره می‌برد.گفتنی است مدل ساخت ام جی GS برای ۲۰۱۶ به پایین بوده و هنگام خرید آن باید مطمئن شوید که از لحاظ فنی و کیفیت در سطح مناسبی قرار دارد. از این رو اگر به دنبال یک شاسی بلند باکلاس، جذاب و چابک هستید، می‌توانید به سراغ مدل‌های کم‌کارکرد و سالم این شاسی بلند چینی بروید.

جک اس ۵ نیوفیس صفر کیلومتر
اگر با بودجه کمتر از ۱ میلیارد تومانی خود به دنبال یک شاسی بلند صفرکیلومتر هستید، جک اس ۵ نیوفیس گزینه مناسبی برایتان خواهد بود. این خودرو از نظر خدمات پس از فروش در سطح مناسبی قرار داشته و کرمان موتور آن را با تیراژ نسبتا مناسبی به بازار عرضه کرده است. ضمن این که تولید این شاسی بلند چینی کماکان ادامه داشته و به دلیل این که به یک موتور تزریق مستقیم ۱.۵ لیتری مجهز شده از لحاظ عملکرد فنی در سطح بهتری قرار دارد.گفتنی است جک اس ۵ حتی در نسخه نیوفیس نیز همانند هایما اس ۷ پلاس نسبت به سایر شاسی بلندهای جدید بازار ایران خودروی به‌روزی محسوب نمی‌شود، اما از نظر سطح امکانات رفاهی و ایمنی و همچنین توان حرکتی و رونق بازار خرید و فروش می‌تواند مشتریان خود را راضی نگه دارد.

سانگ یانگ تیوولی مدل ۲۰۱۷
اگر با بودجه زیر ۱ میلیارد تومان به دنبال یک شاسی بلند جذاب غیر چینی هستید، سانگ یانگ تیوولی الیت مدل ۲۰۱۷ می‌تواند گزینه مناسبی باشد. البته این شاسی بلند کره‌ای نسبت به مدل‌های توربوشارژ توان فنی بالایی ندارد و به همین دلیل اگر قصد خرید یک شاسی بلند چابک و پرتوان را دارید، این خودرو نمی‌تواند به نیازتان پاسخ دهد.از مزایای سانگ یانگ تیوولی مدل ۲۰۱۷ می‌توان به امکانات مناسب، عدم حساسیت به کیفیت بنزین به دلیل موتور تنفس طبیعی، کیفیت ساخت بالا و طراحی ظاهری جذاب اشاره کرد. سانگ یانگ تیوولی با چنین مزایایی در لیست بهترین شاسی بلندهای ایران زیر قیمت ۱ میلیارد تومان جای گرفته است.

ام وی ام ایکس ۵۵ پرو اسپرت صفر کیلومتر
ام وی ام ایکس ۵۵ پرو یکی دیگر از بهترین شاسی بلندهای بازار ایران با قیمت زیر ۱ میلیارد تومان محسوب می‌شود که نسبت به مدل‌های قبلی خود جذاب‌تر شده و مشتریان می‌توانند نسخه‌های صفر کیلومتر آن را نیز خریداری کنند. این شاسی بلند چینی در کنار طراحی بیرونی جذاب، در بخش کابین نیز از طراحی مدرن و جذابی بهره می‌برد.همچنین مدیران خودرو برای این خودرو پیشرانه ۱.۵ لیتری ارتقا پیدا کرده را در نظر گرفته است.