تاراج ۴میلیون یورو از دارایی ایران در فیفا بابت ویلموتس

از طریق منابع غیررسمی گفته می‌شود بعد از مدت‌ها نامه‌نگاری با پرداخت مطالبات حدود ۴ میلیون یورویی ویلموتس از طریق مطالبات فدراسیون ایران در فیفا موافقت شد. به گزارش تابناک ورزشی؛ فدراسیون جهانی فوتبال چندی پیش با پرداخت بدهی‌های فدراسیون فوتبال ایران از طریق مطالبات معوقه در فیفا مخالفت کرده بود اما حالا با گذشت […]

از طریق منابع غیررسمی گفته می‌شود بعد از مدت‌ها نامه‌نگاری با پرداخت مطالبات حدود ۴ میلیون یورویی ویلموتس از طریق مطالبات فدراسیون ایران در فیفا موافقت شد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ فدراسیون جهانی فوتبال چندی پیش با پرداخت بدهی‌های فدراسیون فوتبال ایران از طریق مطالبات معوقه در فیفا مخالفت کرده بود اما حالا با گذشت چند ماه از نامه نگاری‌های صورت گرفته قرار شد تا حداقل مطالبات نجومی مارک ویلموتس از طریق فیفا پرداخت شود.

فدراسیون فوتبال چندی پیش به پرداخت مبلغ ۳ میلیون و سیصد و بیست و پنج هزار دلار محکوم شد. به این رقم ۵ درصد تاخیر در پرداخت تعلق می‌گیرد. همچنین ۴۰۰ هزار دلار نیز باید به دستیاران مارک ویلموتس با ۵درصد تادیه تاخیر پرداخت می‌شود.
به این ترتیب فدراسیون فوتبال کشورمان با دسته‌گل رئیس فعلی‌اش مهدی تاج بیش از ۴ میلیون یورو از حساب‌های بلوکه شده خود در فیفا به مربی بلژیکی پرداخت خواهد کرد.