رئیس شورای وحدت گلستان دو گزینه مورد حمایت این شورا در استان را برای انتخابات

به گزارش خبرگزاری موج از گرگان ،  حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی جمشیدی عصر امروز شنبه ۲۸ بهمن  در گفت و گو با این خبرگزاری اظهار داشت: بر اساس نظر جامعتین(جامعه حوزه مدرسین قم و جامعه روحانیت مبارز) در خصوص کاندیدای مورد حمایت در انتخابات مجلس خبرگان ، شورای وحدت استان نیز به جمع بندی رسید. […]

به گزارش خبرگزاری موج از گرگان ،  حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی جمشیدی عصر امروز شنبه ۲۸ بهمن  در گفت و گو با این خبرگزاری اظهار داشت: بر اساس نظر جامعتین(جامعه حوزه مدرسین قم و جامعه روحانیت مبارز) در خصوص کاندیدای مورد حمایت در انتخابات مجلس خبرگان ، شورای وحدت استان نیز به جمع بندی رسید.

حجت الاسلام جمشیدی افزود:  بر همین اساس آیت الله سید محسن طاهری و آیت الله عبدالهادی مرتضوی شاهرودی بعنوان کاندیدای مورد تایید مجلس خبرگان استان گلستان از سوی جامعتین تعیین گردیدند.

رئیس شورای وحدت استان گلستان ضمن تبریک به این دو بزرگوار به‌جهت کسب نظر موافق جامعتین، برای ایشان در انتخابات پیش رو آرزوی موفقیت کرد.

وی تاکید کرد: طبق دستورالعمل شورای وحدت کشور در خصوص حمایت از کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری، با تمکین به نظر جامعتین، نسبت به حمایت همه جانبه شورای وحدت استان گلستان از این دو بزرگوار اقدام کردیم.

جمشیدی اضافه کرد: در همین راستا به کلیه روسای شهرستان و اعضای شورای مرکزی و پارلمان استانی شورای وحدت اعلام کردیم تا با بکارگیری ابزار و امکانات در اختیار خود نسبت به تبلیغ و حمایت همه جانبه در جهت کسب آرای‌ آنها با حضور در پای صندوق های رای و همراه کردن آحاد مردم ولایت مدار استان گلستان اقدام لازم را بعمل آورند.