روند عادی سوختگیری در جایگاه‌های سوخت در استان گلستان

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گلستان با اشاره به برطرف شدن مشکل و روند عادی سوختگیری در جایگاه سوخت در استان، گفت: مشکل ۶۰ جایگاه عرضه بنزین در استان گلستان با تبدیل سیستم هوشمند به مکانیکی برطرف شده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، سیدمحمد حسینی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از […]

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گلستان با اشاره به برطرف شدن مشکل و روند عادی سوختگیری در جایگاه سوخت در استان، گفت: مشکل ۶۰ جایگاه عرضه بنزین در استان گلستان با تبدیل سیستم هوشمند به مکانیکی برطرف شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، سیدمحمد حسینی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از ساعت ۹ صبح امروز عرضه سوخت در پمپ بنزین‌ها با سیستم هوشمند مختل شده بود، اظهار داشت: مشکل ۶۰ جایگاه عرضه بنزین در استان گلستان با تبدیل سیستم هوشمند به مکانیکی برطرف شده است.

وی افزود: ۲۱ تیم کارشناسی برای حل مشکل جایگاه‌های عرضه بنزین در گلستان در حال فعالیت هستند و تاکنون مشکل ۶۰ جایگاه از هشتاد جایگاه برطرف شده است.

حسینی افزود: تا ساعتی دیگر مشکل همه جایگاه‌های برطرف خواهد شد و عرضه بنزین دوباره در تمام پمپ‌ها از سر گرفته می‌شود.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گلستان تاکید کرد: اختلال در جایگاه‌های عرضه سوخت به هیچ وجه به تغییر قیمت بنزین ارتباطی ندارد و به اندازه کافی نیز سوخت در استان ذخیره شده است.