مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان منصوب شد

رئیس مجمع عمومی و مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور، در حکمی عضو اصلی هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج امروز از گرگان، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، رئیس مجمع عمومی و مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور، در حکمی ابوالفضل رحیمی را به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان معرفی کرد.

متن حکم رئیس مجمع عمومی و مدیرعامل آب و فاضلاب کشور خطاب به مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به شرح ذیل است.

با عنایت به مراتب تعهد و توانمندی جنابعالی، در اجرای مفاد ماده ۱۵ و حسب اختیارات حاصل از تبصره ذیل ماده ۱۲ اساسنامه شرکت آب و فاضلاب استان گلستان و ابلاغیه شماره ۱۰۰/۲۰/۱۳۹۷۴/۱۴۰۲ مورخ ۹ مهرماه ۱۴۰۲ زیر نیرو به موجب این حکم برای مدت ۲ سال عضو اصلی هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با همکاری سایر اعضا هیئت مدیره در چارچوب وظایف مقرر در اساسنامه شرکت و قوانین و مقررات ذیربط ، به منظور تحقق شعار دولت مردمی و ایران قوی با رعایت اصول عدالت محوری مردم سالاری و فساد ستیزی با روحیه انقلابی و جهادی اهتمام ویژه به عمل آورید.

امید است با اتکال به خداوند منان، و با استعانت از حضرت ولی عصر (عج) و سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در امر خدمت‌رسانی به مردم شریف استان گلستان ، قرین توفیق حضرت حق تعالی گردید.

رحیمی از اردیبشهت ماه سال‌جاری به عنوان سرپرست شرکت آبفا گلستان منصوب شده بود.