نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو یکشنبه چهارم دی ۱۴۰۱

دلار توافقی یکشنبه چهارم دی در نیمه ابتدایی معاملات بازار متشکل ارزی ۳۶ هزار و ۶۰۰ فروخته شد. قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار به یک میلیون و ۸۳۷ هزار رسید و سکه در کانال ۲۰ میلیون معامله شد

قیمت دلار توافقی امروز یکشنبه چهارم دی با رشد ۲۵۰ تومانی نسبت به دیروز به ۳۶ هزار و ۶۰۰ تومان رسید. همزمان قیمت یورو در بازار متشکل ارزی که نرخ‌ها به صورت توافقی مشخص می‌شود، با جهش هزار و ۱۰۰ تومانی به نیمه کانال ۳۹ هزار تومان پا گذاشت. در بازار طلا، روند صعودی قیمت‌ها و سقف‌شکنی‌ها ادامه داشت و نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار تا ساعت ۱۱ و نیم امروز به یک میلیون و ۸۳۷ هزار تومان رسید و سکه امامی در کانال ۲۰ میلیون معامله شد.

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار امروز یکشنبه چهارم دی تا ساعت ۱۱ و نیم در بازار متشکل ارزی ۳۶ هزار و ۶۰۰ تومان به ثبت رسید و نسبت به عصر دیروز ۳۵۰ تومان ارتقا پیدا کرد. عصر شنبه نرخ دلار توافقی ۳۶ هزار و ۲۵۰ تومان بود و حالا همزمان قیمت یورو امروز یکشنبه چهارم دی با جهش هزار و ۱۰۰ تومانی به ۳۹ هزار و ۶۰۰ تومان افزایش پیدا کرد.

قیمت ارز در بازار متشکل

انواع ارز پنجشنبه شنبه امروز
دلار ۳۶ هزار و ۲۵۰ تومان ۳۶ هزار و ۲۵۰ تومان ۳۶ هزار و ۶۰۰ تومان
یورو ۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان ۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان ۳۹ هزار و ۶۰۰ تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه چهارم دی تا ساعت ۱۱ و نیم به یک میلیون و ۸۳۷ هزار تومان رسید. عصر دیروز طلا ۱۸ عیار کار خود را با ایستادن روی قله جدیدی یعنی یک میلیون و ۸۳۳ هزار تومان به پایان رساند، اما با شروع معاملات امروز، بالاتر از این محدوده معامله شد.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار 

پنجشنبه شنبه امروز
یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان  یک میلیون و ۸۳۳ هزار تومان  یک میلیون و ۸۳۷ هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز یکشنبه چهارم دی همزمان با نیمه ابتدایی معاملات بازار در کانال ۲۰ میلیون آفتابی شد. هر قطعه سکه امامی صبح امروز درحالی ۲۰ میلیون و ۱۹ هزار تومان فروخته شد، که عصر دیروز ۱۹ میلیون و ۹۱۵ هزار تومان ارزش داشت و قیمت آن ۱۰۴ هزار تومان ارتقا پیدا کرد. رقمی که برای سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم حدود ۵۷ هزار تومان محاسبه می‌شود. چون از عصر دیروز تا الان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم از ۱۹ میلیون و ۳۳۳ هزار تومان به ۱۹ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان رسیده است. قیمت سکه گرمی، اما با افت ۱۰ هزار تومانی به چهار میلیون و ۳۶۰ هزار تومان تقلیل پیدا کرد.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه پنجشنبه شنبه امروز
سکه امامی (طرح جدید) ۱۹ میلیون و ۱۸ هزار تومان ۱۹ میلیون و ۹۱۵ هزار تومان ۲۰ میلیون و ۱۹ هزار تومان
سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) ۱۸ میلیون و ۵۸۴ هزار تومان ۱۹ میلیون و ۳۳۳ هزار تومان ۱۹ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان
سکه گرمی چهار میلیون و ۳۶۰ هزار تومان چهار میلیون و ۳۷۰ هزار تومان چهار میلیون و ۳۶۰ هزار تومان