پاسوربازیِ در جلسه اداری شهرداری!

ویدیویی منتشر شده از مدیران شهرداری منطقه ۸ تهران که هنگام قرائت مشکلات مردم در حال پاسور بازی کردن با کامپیوتر بودند را ببینید. در پی انتشار ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی که پاسور بازی کردن یکی از حاضران در جریان جلسات شهرداری منطقه ۸ تهران را نشان می‌داد، روابط‌ عمومی شهرداری منطقه هشت تهران با […]

ویدیویی منتشر شده از مدیران شهرداری منطقه ۸ تهران که هنگام قرائت مشکلات مردم در حال پاسور بازی کردن با کامپیوتر بودند را ببینید.

در پی انتشار ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی که پاسور بازی کردن یکی از حاضران در جریان جلسات شهرداری منطقه ۸ تهران را نشان می‌داد، روابط‌ عمومی شهرداری منطقه هشت تهران با انتشار توضیحی اعلام کرده این جلسه مربوط به شورایاران است و ارتباطی به مدیران شهری ندارد.

مسئولان نظام اسلامی همانگونه که معمار کبیر انقلاب فرمودند می بایست منش مردمی داشته باشند و یکی از مهمترین مصادیق آن پیگیری و حل مشکلات مردم است. آنها باید دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشند، متاسفانه گرایش مردمی بودن در برخی مسئولین ضعیف است و این زیبنده نظام اسلامی نیست که مسئولین با رای مردم به منصب قدرت برسند اما روحیه مردم سالاری را نداشته باشند.